Müge Anlı’da gerginlik dolu dakikalar! Bir anda ortalık karıştı! Müge Anlı programında bugün ne oldu?

Hafta içi her gün ekranlarda yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşananlar reaksiyon topladı. Programda yaşananlar an be an takip edilirken programın bugünkü gündemi Fevziye Hanım oldu. 22 yaşındaki epilepsi hastası kızı hakkında değerli açıklamalarda bulunan Fevziye Hanım kızı Eda’nın alıkonulduğunu argüman etti. Programda yaşananlar ekranlara yansırken canlı yayında anlatılanlar ise izleyenleri şoke etti. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan o anlar…

MÜGE ANLI’DA BİR ANDA ORTALIK KARIŞTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Fevziye Hanım, kızı Eda hakkında değerli açıklamalarda bulundu. Daha evvel nişanlandığını lakin nişanı bozduğunu belirten Fevziye Hanım, 22 yaşındaki Eda’nın düğün manzaralarını görünce hudutlarına hakim olamadı. Müge Anlı damadın kendisinden geçmiş bir halde dans etmesine mana veremediğini söz ederken “Evlerden ırak” kelamlarını lisana getirdi.

Düğünü kendisinin yaptığını belirten Fevziye Hanım, kızının nikahının olmadığını açıklayınca stüdyo bir anda birbirine girdi. Damat tarafının yapacağı düğünün parasını kendisinden istediğini belirten Fevziye Hanım, “Kızım beni aradı, ‘Anne bana yardım et’ dedi. Başına bir şey gelmesinden korkuyorum” tabirlerini aktardı.

Programa konuk olan Eda kapıyı işaret ederek çıkmak istersem çıkarım tabirlerini kullandı. Kendisinin zorla tutulmadığını söz eden Eda, nikah ayrıntısını da canlı yayında anlattı. Nikah kıymaya gittiklerinde memurdan aldığı karşılığı söyleyen Eda stüdyoda kısa vadeli bir şaşkınlık yarattı. Eda, “Nikah kıymaya gittik, memur bize ‘Sizin borcunuz var. Siz evlenemezsiniz’ dedi.” sözlerini aktardı. Eda’nın telaffuzları üzerine sonlanan Müge Anlı, “Böyle bir şey mümkün değil. Atıyorsun anladın mı?” kelamlarıyla sert çıkıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir