Emina Jahovic’ten Mustafa Sandal açıklaması: Mutlu olsun yeter!

Emina Jahovic, evvelki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Bir devir eski eşiyle ‘nakafa’ haberleri ile gündeme gelen hoş müzikçi, iki çocuğunun babası Mustafa Sandal’ın Melis Sütşurup ile evlenmesi hakkında şu tabirleri kullandı:

Mustafa keyifli olsun bizim için kâfi. Çocuklar da olumsuz bir reaksiyon vermediler bu duruma. O çok uygun bir baba ve çocuklarıyla şahane ilgileniyor.

“BİR ERKEKLE GÖRÜNTÜLENMEM SEVGİLİM OLDUĞU MANASINA GELMEZ”

Emina Jahovic, iş insanı Recep Ali Keydal ile birlikte görüntülenmesine dair soruları da şöyle yanıtladı:

Recep Bey benim çok yakın arkadaşım. Bir erkekle görüntülenmem bir alakam olduğu manasına gelmez.

“EVLİLİĞE SICAK BAKMIYORUM”

40 yaşındaki müzikçi, evliliğe bakış açısını da “Zaten ben evlilik olayına da iki çocuk annesi olduğum için pek sıcak bakmıyorum. Annelerini daima bir erkekle görmek istemezler. Bunun için çok özel birisi lazım” kelamlarıyla lisana getirdi.

Jahovic, “Yeni bir projenin hazırlığı içerisindeyim. Fakat en çok vakti çocuklarıma ayırıyorum. Zira Yaman ergenlik çağında, sürecin başında korktum. Lakin kardeşi yanında” dedi.

“OĞULLARIMIN YAZGISI BU”

Ünlü müzikçi, boşanma sonrası yaşadıklarını ülkesi Sırbistan’da yayınlanan Story mecmuasına anlatmıştı.

Boşanmış anne babanın çocuğu olmak kolay değil. Oğullarımın mukadderatı bu, fakat onları hayatın daha tatsız kademelerini öğrenecek formda yetiştiriyorum. Ne kadar sert olursa olsun, bu onları yalnızca daha güçlü yapacaktır. Her vakit onların en büyük destekçisi olacağım. Çocuklarımın uygun, dürüst ve zihinsel olarak sağlıklı, hayata karşı yürek ve empati sahibi beşerler olarak büyümesini istiyorum. Ne yazık ki, onları çıkan haberlerden koruyamıyorum. Manşetleri okuyorlar ve toplumsal medyayı takip ediyorlar. Özümde kim olduğumu bilmelerine gereksinimim var, öteki her şey kıymetsiz. Sahip olduğum en bedelli şey çocuklarım, görüp duyabiliyor olmam, kendi paramı kazanmam ve kimseye bağımlı olmamam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir