‘Melek’ reklam için Türkiye’de!

Victoria’s Secret’in en ünlü meleği Alessandra Ambrosio, bir otelin reklam yüzü olmak için Türkiye’ye geldi. Çocukları Anja ve Noah ile birlikte Türkiye’ye gelen hoş model, Antalya’da çekimleri tamamladı. Oğlu ve kızıyla birlikte birinci sefer objektif karşısına geçen Ambrosio, profesyonelliğiyle tüm takımı kendisine hayran bırakmış.

İSTANBUL’U DA GEZECEK

Güzel model, Antalya’da çekimlerin akabinde da bugün İstanbul’a gelmiş. İstanbul’u çocuklarıyla birlikte gezmek için reklam çekimlerini bu formda planlayan Alessandra Ambrosio, iki gün de burada kalacak.

İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezecek olan Brezilyalı model, en çok da Kapalıçarşı’yı merak ediyormuş. Alessandra Ambrosio’nun Kapalıçarşı’dan bol bol paylaşım yapacağını iddia edebiliyorum.

Anja – Noah

Defileleri kaçırmadı

Eğitimini yurtdışında tamamladıktan sonra İngiltere ve Türkiye’de avukatlık ofisleri açan Ege Özyeğin Usta, Paris Moda Haftası’nda ünlü tasarımcıların defilesi ve gösterilerini yıldız isimlerle birlikte izledi.

Ege Özyeğin Usta – Zuhair Murad

Dünyaca ünlü dizayncı Zuhair Murad’ın davetlisi olarak defileyi izleyen Usta, tasarımcıyı tebrik etti. Defilede Victoria’s Secret modellerinden Sara Sampaio ve Jasmine Tookes ile kısa bir sohbet de etti.

Sara Sampaio

Zamansız poz

Fotoğraf sanatkarı Bennu Gerede, hem argümanlı fotoğraf çekmeyi hem de vermeyi seviyor. Capri’de tatilinde verdiği poz da tekrar epey iddialıydı.

70’lerin tanınmış fotoğrafçısı Slim Aarons’un, Hotel Punta Tragara’nın meşhur merdivenlerinde çektiği pozun birebirini veren Bennu Gerede, toplumsal medyayı salladı. Üstsüz verdiği pozu ‘zamansız’ notuyla paylaşan hoş fotoğrafçı kısa müddette çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Cunda’da sanat

Görsel sanatların her kolunda yenilikçi alanlar oluşturma gayesiyle kurulan Bi’Nevi Galeri; kendi koleksiyonundan oluşturduğu özel seçkisiyle bu yaz Ege’yi dolaşıyor. Birinci olarak 11 Haziran’da Mola Cunda Hotel’de sergilenmeye başlayan koleksiyon, yaz boyunca Bodrum ve Çeşme’de devam edecek.

Sergide, çağdaş sanatın önde gelen temsilcileri ortasında yer alan farklı disiplinlerden sanatkarların figüratif ve soyut şekilde yapıtlarından oluşan bir seçki sunuluyor. Stant, 16 Ağustos’a kadar Mola Cunda’da tüm sanatseverleri ziyaretine bekliyor.

Barbie’yi giydirdi

Yurtdışına ihraç ettiğimiz en tezli modacılarımızdan Dilara Fındıkoğlu bu kere de “Barbie” sinemasının hoş oyuncusu Margot Robbie’yi giydirerek tekrar savını konuşturdu!

Barbie sinemaları başrol oyuncusu Robbie, malum şu sıralar sinemasının tanıtımı için kent şehir geziyor. Barbie’nin gardırobundan esinlenen kıyafetleriyle ilgi odağı olmayı başaran hoş oyuncu, İngiltere’deki gala için Dilara Fındıkoğlu’nun seksi dizaynını tercih ederek, kırmızı halıda büyük ilgi gördü.

Margot Robbie

Dilara Fındıkoğlu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir